Bigfield Adventures

Ambush Cul

Tänaõhtune mäng viis meie seiklejategrupi Paraxuse linna alustesse katakombidesse, kus nad ekslesid tunde, leides eest lõkse, kummituslikke olendeid ning aardeid. Võideldes ennastohverdanud sõduritega, kuldmüntidest golemitega ning raamatutega, mis elasid, jõudsid nad salajasse raamatukokku. Seal võitlesid nad ebatavalise maagilise olendiga, kelle elujõuks olid maagilised raamatud. Kirstudest leidsid kangelased võluväega esemeid ning reliikvia- Paraxuse kuningliku lipu, mis innustas linna kaitsjaid lootusetus lahingus. Ka erilise loitsuraamatu, murdmaks Hoeniri templit rõhuvale needusele, leidsid nad.
Saates Emericu võluväel tagasi oma templisse, vedasid kangelased kullakoormad maapinnale. Liikudes tagasi laagriplatsile ootas neid ees aga varitsus Culi parunkonna sõdurisalgaga. Varemed teie ümber on täis ammukütte, mujal märkate turvistatud võlureid ning rüüdes sõdalasi külmade tapjasilmadega. Helesinise nahaga, lumivalgete juustega sõdalane suure kahekäemõõgaga ning ehitud plaatturvisega tundub olevat nende juht. Tema karmis näos ei ole kahtlustki, et te olete tal peos. Ning silmanurgas sädeleb lootus, et te hakkaksite vastu.

Comments

HeitiK HeitiK

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.