Bigfield Adventures

Heligiolands

Eelmisel korral rändasite Heligiolandsi ning läbisite Hellfrost Keepi, kus teile pakuti võimalust eskortida karavani vajalike vahenditega sealsetele elanikele, aga nad liikusid vales suunas. Vahepeal peatusite talupidaja kodus, kes tegi teile sauna ning kurtis oma rasket elu. Myre linnaelanikud olid samuti mures inimröövide tõttu, mis viimasel ajal olid väga tihedaks läinud. Kahtlustati nii Temujini soo kolle kui ka põhjas asuvate Bleak Hillsi elukate kätetööd. Ning mainiti ka Whitedrake Mountaini lähedal asuvast kurja võluri torni läheduses olnud tegevusest, kus pärast sajandeid vaikust olid tekkinud tumedates ürpides tegelased, kes sinna sisse olid läinud. See pidi olema neetud koht, kus ükski ruum ei ole kaua aega sama ning vähesed, kes sinna sisenenud on, on sealt naasnud. Samuti on sealsetes mägedes Hellfrosti draakonite pesitsuspaik.
Jõudes Culi paruni maa-aladele kohtasite sealsete sõdurite salka, kes asusid kohalikku õigust rakendama ning tahtsid tabatud talupojal näppe lõigata. Teie sekkumine maksis talle aga ta elu ning napilt oleks maksnud ka teile. Lappisite ennast pärast verist lahingut kokku ning asusite teele. Uuel korral jõuate kohale linna, kus Emeric on märkinud viis ala, mida võiks lähemalt uurida. Sajandite jooksul on seda linna küll rüüstatud rohkem kui üks kord ning kunagi ei tea, kes luusib sealsete varemete vahel.

Comments

HeitiK HeitiK

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.