Bigfield Adventures

Season 1

so far

Algajatest kangelasteks

Kaheksas sessioon

Eelmisel korral kohtusite pärast seiklust udus Scaetha teenritega, kellega saite sõbramaks ning pisut nõu. Sillaaluse trollikolli lõite suurema hädata maha ning leidsite tema viimase ohvri jäänused. Hauarööviga tegelema ei hakanud ning jõudsite õhtuks Ingkari templini. Seal oli laagris korralik kari orke ning nende ratsusid- suuri hunte. Tänu Lumehelbe laskudele saite nende numbrid väiksemaks enne kui nende hord teieni jõudis ning lahing päriselt käima läks. Vigastusteta te ei pääsenud, peaaegu oleks langenud nii Zoltan kui ka Nowry. Aga jumalad on teiega ning võit tuli läbi pingutuse. ees ootab maa-alune tempel.

Seitsmes sessioon

Teekond Aslovist Dalsetterisse ning võitlus karjavarastega.

Kuues sessioon

Zoltan tajub jätkuvalt ohtu nagu perevägivalla ohver. Kust see küll tuleb?
Kohtusite Rentslirottide esindajana röövel Roosiga. See kaunis neid lahkus pärast väikest võitlust aga mitte vaenlasena. Mõned sammud hiljem sattusite avatud ruumi, kus kolm röövlinägu parajasti vara jagasid. Sammaste taga peitsid ennast ka Jassar ja kaks kõrilõikajat. Heitliku lahingu lõpuks olite pikema jututa hukanud nii reetur Jassari kui ta kambajõmmid. Samal ajal aga kutsusid siia ilma inimhinge hinnaga koletu elaja Vali preester ja tema rotikoonlased. Kuid kui kartmatud kangelased pärast väikest rüselust koletise surmasid otsustasid millegpärast vaenlased taanduda ning saite haavu lakkuda ning ennast koguda. Miks ei kasuta Zoltan relvi? Kes on George Bigfieldi õde? Kuhu peitis Nowry Lumeräitsaku nooletupe?
Järgmises Suurpõllu seikluste osas äkki saame teada.

Viies sessioon

Eelmisel korral läksite kokku saama kaupmehega, kelle elu päästiste Raudgildi liikmetena. Too lubas teile suuri rahasid, et teada saada mis seis on linna toiduvarudega ning andis teile 150 se väärtusega vekslid.
Saite läbi allilma tegelaste teada, et linna all asuvatesse tunnelite süsteemidesse saab sisse ühe kõrvalise kaevu kaudu.
Pikk laskumine pimedat redelit pidi lõppes tühjas tsisternis, pea kohal sulgus viimane valguskiir. Alt leidsite salaukse, miskaudu saite edasi koridori, mis avanes lagunenud all-linnaossa, kus pesitses suur mölakas rentsliberserker koos mingite pättidega, kes “valvasid” kangi, mis avas/sulges kuskil midagi. Suurema vaevata omasite nad ära ning liikusite edasi. Avanenud salauks viis teid raudukseni, mida te lahti ei jõudnud teha. Õnneks läks koridor edasi ning jõudsite väiksesse ruumi, milles ootasid ees lõksud, millest päästis Zoltani ohutaju. Edasises koridoris avanes vasakult salauks, eespoolt kostus loomahääli.
Leidsite ühe magava karu, kes kindlasti sinna ei sobinud, hädapärast saite sealt mööda, ühtäkki ronisid nurga tagant välja zombid ning selja taga lõrises karu. Lõite mõlemad maha. Rokase maa-aluse kanali ületamiseks pidite pihta saama ka kangile, mis laseks tõstesilla teiselt poolt alla. Zoltan päästis päeva.

Neljas sessioon

Nii. Paranesite haavadest, võtsite koos tööpakkujaga jooki ning läksite magama. Öösel saite napilt kätte reliikviavarga, kelle hukkasite kohapeal. (Skyrim much? He stole mah spoons) Nõustusite häälekivi otsima minema, aga seda kuu aja pärast (ikka südatalvel Hundikuul). Vahepeal liikusite Aslovisse. Tee peal kohtasite Yrno Raskehaamrit, kes oli Karad Zoris tuntud sepp. Ta rääkis orkirünnakutest põhjapool Hellfrosti mäekuru. Muuseas aitas ta ka teie turviseid sättida. Jõudes Aslovisse pani Enno teid maha ja tõmbas minema. Te jalutasite läbi nälgivatest põgenikest kubiseva telklaagri, kus nägite tuhandeid haigeid ja ja surma veerel vaakuvaid põgenikke. Linnas soovis G.Bigfield astuda Freo teenriks ning teised veits ostelda. Enne proovis Nowry oma rusikarammu vana turu võitlusaugus. Nähtu pani nii mõnegi röövli teist korda mõtlema. Kuigi keegi oli veits varandust kotist juba näpanud. Suurlinna värk. Saite üht-teist nänni ja läksite tagasi Viimase Võimaluse Kõrtsi, kus üürisite toa ja saite söögipoolse. Seni kuni G. käis usku omandamas tegid teised Raudse Gildiga koostööd ning teenisid veits lisaraha, päästes ühe kaupmehe elunatukese.

h2.Kolmas sessioon

Lahingujumalad naeratasid täna teie peale kui sõitsite kuuma terana läbi maasügavustes peitunud vaenlastest. Langesid nii maamürakad kui orki sõdalased. Üllatavalt olete seni pääsenud väiksemate vigastustega. Kuid kas pimeduses ootab midagi enamat?

Paremal, tundmatusse viiv tunnel. Vasakul, sama. Ninna hakkab kerge uriini lõhn ja viiksumine.

Kokkuvõte esimesest kahest sessionist:

Kohtusite kõrtsis (klišee!) ja saite tööotsa. Olude sunnil hängisite koos kuni Dunrossini. Tee peal kohtusite orkidest bandiitidega, ühe surnud virgatsiga ning torniga, kus olid paljaks näritud luukered ning tühjad viljavankrid D ja viljapeadega. Virgatsilt leidsite abipalvega kirja, kus Dunrossi linnapea soovis abi kohalikult linnalt Aslovilt, sest neil oli rotiepideemia. Koha peal saite sisse tänu Jürka tutvusele ning asusite kohe tööle. Olles viimaseid kotte peale laadimas, märkasite et esimesest viljalaost oli Penda nimeline kaupmees oma vilja vahetult enne rotte ära viinud ning teiste kuuride pealt olid kaitsvad märgid ära kraabitud. Ja siis tulid rotid, tuhanded väiksed ja sajad suured. Vaevu pääsesite terve nahaga ning krabasite paar külainimest ka kaasa. Kindlasti pajatavad nad kõigile teie heategudest (ning ka vestlustest, kus arutasite kes keda vägistama/rottidele viskama hakkab). Pääsesite igatahes tulema ning panite küla põlema.
Päeva lõpuks jõudsite Dalsetterisse, kus andsite oma jahukotid pagarile, saite talt korraliku koguse raha. Selle viisite teenrile, kes teile palka pidi maksma, aga loomulikult küsisite te rohkem kui ette nähtud. Teener aga kontrollis pagarilt ja sai teada, et teile pidi makstama vähem. Ja sellal kui te läbi rääkisite kuidas saadud raha kulutada avastasite, et teener koos valvuritega on teilt raha tulnud tagasi nõudma. Hansu tegelane sattus seetõttu lõpuks vangikongi, kust ta lõpuks ka välja sai. Müüsite üht-teist maha ning rääkisite linnapeaga, kes üldse ei tahtnud kuulda võtta, et Penda kuidagi vilja ja rottidega seotud oli. Lõpetasite päeva kõrtsis ennast loomaks juues ja nokkisite kõik magama oma isiklikes tubades.

Comments

HeitiK HeitiK

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.