Bigfield Adventures

Siege, Day 1, 13-13.30

Orc siege

Piiramine 12-13.30 (stseen 3)

500 IR Eostremonan Sunnandaeg (week 3), Low winterlands, winter. -10 C. Overcast.

Orkid ründasid taas, seekord redelite ning preestritega. Võitluses langes mitmeid rüütleid ning kriitilisel hetkel murdis hiiglasega ning Dargari preestriga grupp läbi ning oleks ilma teie sekkumiseta kaitsjad põrmustanud. Kurjade jumalate abiga kutsuti lahinguväljale deemoneid ning ainult Lumehelbe nooled ning Zoltani kärtspallid tõid verejanulise preestri põlvili. Sellal lasi Nowry kirvel laulda ning eraldas kümnete orkide pead nende kehadest. Samuti sai kinnitust ütlus, et mida suuremad nad on, seda valusamalt nad kukuvad. Hiiglane, kes orkidega kaasas oli langes mängleva kergusega. Kindluse kaitsjad tänavad Tiwi ja Eirat teie kohaloleku eest ning Freo paladiin Gregorius tõi tagasi elavate kirja rohkelt langenuid. Kuigi päev oli võidukas, ei tea mida toob pärastlõuna ning õhtu…
Kolde ümber käsi soojendades on näha sõdurite nägudel uhkust, aga ka kaotusvalu ning ebakindlust tuleviku suhtes. Kuigi iga teie langenu eest maksid mäekollid kümnekordset hinda, on nende read täis võitlejaid, kes igatsevad teie liha ning hinge. On ainult aja küsimus, kui hord teid enda alla matab, jättes maha vaid rüvetatud laibad ning tuhahunniku.
Kuid kas läbi eneseusu või eituse, peate te vastu ning tõstate sarve kangemat langenute auks. Sõdalastele, kes vapralt võideldes langenud, püstitatakse tuleriit ning antakse neile kangelase matused.

Comments

HeitiK HeitiK

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.